Новости проекта
Научный семинар
Перенос и удаление уроков
Навстречу новым горизонтам с Парком высоких технологий
Станьте участником программы «Учитель для Беларуси»!
Знакомьтесь с героями Schools.by!
Награждение победителей конкурса
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 34 человека

Шестой школьный день

Дата: 19 октября 2014 в 22:58, Обновлено 10 января в 13:23
Автор: Минич Н. И.

План выхаваўчай работы 6-га дня

ў Клянніцкім дзіцячым садзе – базавай школе

на  ІІ паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

Дата

Час прав.мер.

Змест работы

Адказны наст.-прадметнік

Дзяжурны настаўнік

12.01

11.00-11.40

Дзень здароўя

“Зімовае арыентаванне”, “Снежны снайпер”(1-9 кл.)

Юрчук В. А.

Юрчук В. А.

19.01

11.00-11.40

Навагодні КВЗ “Зімовае свята да нас прыйшло”  (1-4 кл.)

Лінгвістычная гульня “Вясёлыя прыпынкі”

(5-9 кл.)

Лажныя гонкі (1-9кл.)

Санько А. І.

Багдановіч В. І.

Юрчук В. А.

Санько А. І.

26.01

11.00-11.40

Конкурс эрудытаў “Марскі бой” (5-9 кл.)

Гульня-конкурс “Край, дзе мы жывём”

Пашкевіч Л. М.

  Перадзерый М. П.

Пашкевіч Л. М.

02.02

11.00-11.40

Генеральная рэпетыцыя да Вечара сустрэчы выпускнікоў(5-9 кл.)

Гульня – віктарына “Наша Беларусь” (1-4 кл.)

Зімовае арыентаванне

Кнышава Н. М.

Чыжонак Л. Г.

       Юрчук В. А.

Кнышава Н. М.

Чыжонак Л. Г.

09.02

11.00-11.40

Дзень здароўя  Вясёлыя старты “Зімовыя забавы” (1-9 кл.)

Юрчук В. А.

Юрчук В. А.

16.02

11.00-11.40

Конкурс-гульня “Турнір знаўцаў роднага слова” (1-4 кл.)

Пазнавальная віктарына “Мы ведаем нашых герояў” (5-9кл.)

Сянько Л. М.

Перадзерый М. П.

Сянько Л. М.

23.02

11.00-11.40

Рыцарскі турнір “Ад клінка да штыка” (1-9 кл.)

Санько А. І.

Санько А. І.

02.03

11.00-11.40

Інтэлектуальна - пазнавальная гульня “Ці ведаеце вы?” (1-4 кл.)

Інтэлектуальная гульня “Шчаслівы выпадак”

(5-9кл.)

Сянько Л. М.

Пашкевіч Л. М.

Сянько Л. М.

09.03

11.00-11.40

Дзень здароўя

Шахматна-шашачны турнір, сустрэча “Ліліпуты - гуліверы” па піянерболу-валейболу

Юрчук В. А.

Юрчук В. А.

16.03

11.00-11.40

Гульня-спаборніцтва  “Іду на зялёны” (1-9 кл.)

Пашкевіч Л. М.

Пашкевіч Л. М.

23.03

11.00-11.40

Свая гульня “Мая Радзіма - Беларусь” (1-4 кл.)

Гульня “Піянерскае лато”

Санько А. І.

Перадзерый М. П.

Санько А. І.

06.04

11.00-11.40

Экалагічная гульня “У свеце птушак”(1-4 кл.)

Санько А. І.

Санько А. І.

13.04

11.00-11.40

Дзень здароўя

Тэхніка велатурызму, велатрыял (1-9 кл.)

Юрчук В. А.

Юрчук В. А.

20.04

11.00-11.40

Экалагічны рынг “Усё жывое зберажом” (1-9 кл.)

Сянько Л. М.

Сянько Л. М.

27.04

11.00-11.40

Сюжэтна-гульнёвая праграма “Бессмяротныя падзеі” (1-3 кл.)

Збор дружыны “Піянеры заўтрашняга дня”(4-9кл.)

Санько А. І.

Перадзeрый М. П.

Санько А. І.

04.05

11.00-11.40

Свята “Нам завешчана памяць берагчы”(5-9 кл.)

Выраб віншавальных паштовак “Мы Вам удзячны, ветэраны”(1-4кл.)

Багдановіч В. І.

Чыжонак Л. Г.

Багдановіч В. І.

11.05

11.00-11.40

Дзень здароўя

“Мама, тата, я – спартыўная сям’я” (1-9 кл.)

Юрчук В. А.

Юрчук В. А.

18.05

11.00-11.40

Урачысты збор “Мы – піянеры”, прысвечаны Дню беларускага сяброўства (1-9 кл.)

Перадзерый М. П.

Перадзерый М. П.

25.05

11.00-11.40

Дыскатэка “Ура! Канікулы” (1-9 кл.)

Кнышава Н. М.

Кнышава Н. М.

Адказная за работу ў шосты дзень                    Л. М.Пашкевіч

Намеснік дырэктара па  ВВР                                     І. А. Лявонава

План выхаваўчай работы 6-га дня

ў Клянніцкім дзіцячым садзе – базавай школе

на   2018/2019 навучальны год

Дата

Час прав.мер.

Змест работы

Адказны наст.-прадметнік

Дзяжурны настаўнік

01.09

11.00-11.40

Першы ўрок “Мне выпала шчасце тут нарадзіцца…”

(1-9 кл.)

Класныя кіраўнікі

Юрчук В.А.

08.09

11.00-11.40

Гульня-конкурс “”Край, дзе мы жывем” (1-4 кл.)

Інтэлектуальная гульня “Беларусь – мая  Радзіма”(5-9 кл.)

Сянько Л.М.

Кнышава Н.М.

Кнышава Н.М.

15.09

11.00-11.40

Дзень здароўя

Шашачны турнір, турнір па настольным тэнісе

(1-9 кл.)

Юрчук В.А.

Юрчук В.А.

22.09

11.00-11.40

Конкурс юных агароднікаў(1-9 кл.)

Пашкевіч Л.М.

Пашкевіч Л.М.

29.09

11.00-11.40

Пазнавальная віктарына “Наш край”(1-9 кл.)

Кнышава Н.М.

Кнышава Н.М.

06.10

11.00-11.40

Пазнавальная гульня “Падарожжа ў Краіну ведаў”(1-4кл.)

Пазнавальная гульня “Я і свет прафесій” (5-9кл.)

Чыжонак Л.Г.

Пашкевіч Л.М.

13.10

11.00-11.40

Дзень здароўя

“Мы выбіраем спорт!” “Залатая скакалка”

Турнір па настольным тэнісе (1-9 кл.)

Юрчук В.А.

Юрчук В.А.

20.10

11.00-11.40

Гульня-падарожжа “Па лясных сцяжынках”(1-9 кл.)

Санько А.І.

Санько А.І.

27.10

11.00-11.40

Інтэлектуальная гульня “Матэматык і бізнесмен”

Пашкевіч Л.М.

Пашкевіч Л.М.

10.11

11.00-11.40

Гульня-падарожжа “Да таямніц прыроды”(1-4кл.)

Інтэлектуальная гульня “Сто да аднаго”(5-9 кл.)

Сянько Л.Н.

Пашкевіч Л.М.

Сянько Л.Н.

17.11

11.00-11.40

Дзень здароўя

“За здаровы лад жыцця”

Таварысцкая сустрэча па валейболу(1-9 кл.)

Юрчук В.А.

Юрчук В.А.

24.11

11.00-11.40

Віктарына “Краіна Ветлівасці” (1-9 кл.)

Чыжонак Л.Г.

01.12

11.00-11.40

Краязнаўчая мазаіка “Прырода і мы”(1-4 кл.)

Пазнавальная гульня “СНІД – рэальная пагроза” (5-9кл.)

Сянько Л.М.

Сінюковіч В.І.

Сянько Л.М.

08.12

11.00-11.40

Дзень здароўя

“Дзень скакуна” (1-9 кл.)

Юрчук В.А.

Юрчук В.А.

15.12

11.00-11.40

Майстэрня Дзеда Мароза

Чыжонак Л.Г.

Чыжонак Л.Г.

22.12

11.00-11.40

Забаўляльна-танцавальная праграма “Ура! Канікулы!” (1-9 кл.)

Кнышава Н.М.

Кнышава Н.М.

12.01

11.00-11.40

Дзень здароўя

“Зімовае арыентаванне”, “Зімовыя забавы”

Юрчук В.А.

Юрчук В.А.

19.01

11.00-11.40

Навагодні КВЗ “Зімовае свята да нас прыйшло”  (1-4 кл.)

Лінгвістычная гульня “Вясёлыя прыпынкі”

(5-9 кл.)

Санько А.І.

Багдановіч В.І.

Санько А.І.

26.01

11.00-11.40

Конкурс эрудытаў “Марскі бой” (1-9 кл.)

Пашкевіч Л.М.

Пашкевіч Л.М.

02.02

11.00-11.40

Генеральная рэпетыцыя да Вечара сустрэчы выпускнікоў(5-9 кл.)

Гульня – віктарына “Наша Беларусь” (1-4 кл.)

Кнышава Н.М.

Чыжонак Л.Г.

Кнышава Н.М.

Чыжонак Л.Г.

09.02

11.00-11.40

Дзень здароўя “Мой вясёлы звонкі мяч”, спаборніцтвы па настольным тэнісе ”Белыя маланкі” (1-9 кл.)

Юрчук В.А.

Юрчук В.А.

16.02

11.00-11.40

Конкурс-гульня “Турнір знаўцаў роднага слова” (1-9 кл.)

Сянько Л.М.

Сянько Л.М.

23.02

11.00-11.40

Рыцарскі турнір “Ад клінка да штыка” (1-9 кл.)

Санько А.І.

Санько А.І.

02.03

11.00-11.40

Інтэлектуальна - пазнавальная гульня “Ці ведаеце вы?” (1-4 кл.)

Інтэлектуальная гульня “Шчаслівы выпадак”

(5-9кл.)

Сянько Л.М.

Пашкевіч Л.М.

Сянько Л.М.

09.03

11.00-11.40

Дзень здароўя

Шахматна-шашачны турнір, сустрэча “Ліліпуты - гуліверы” па піянерболу-валейболу

Юрчук В.А.

Юрчук В.А.

16.03

11.00-11.40

Свая гульня “Мая Радзіма - Беларусь” (1-9 кл.)

Санько А.І.

Санько А.І.

23.03

11.00-11.40

Гульня-спаборніцтва “Іду на зялёны” (1-9 кл.)

Пашкевіч Л.М.

Пашкевіч Л.М.

06.04

11.00-11.40

Экалагічная гульня “У свеце птушак”(1-4 кл.)

Санько А.І.

Санько А.І.

13.04

11.00-11.40

Дзень здароўя

Тэхніка велатурызму, велатрыял (1-9 кл.)

Юрчук В.А.

Юрчук В.А.

20.04

11.00-11.40

Экалагічны рынг “Усё жывое зберажом” (1-9 кл.)

Сянько Л.М.

Сянько Л.М.

27.04

11.00-11.40

Сюжэтна-гульнёвая праграма “Бессмяротныя падзеі” (1-9 кл.)

Санько А.І.

Санько А.І.

04.05

11.00-11.40

Свята “Нам завешчана памяць берагчы”(5-9 кл.)

Выраб віншавальных паштовак “Мы Вам удзячны, ветэраны”(1-4кл.)

Багдановіч В.І.

Чыжонак Л.Г.

Багдановіч В.І.

11.05

11.00-11.40

Дзень здароўя

“Мама, тата, я – спартыўная сям’я”

(1-9 кл.)

Юрчук В.А.

Юрчук В.А.

18.05

11.00-11.40

Урачысты збор “Мы-піянеры”, прысвечаны Дню беларускага сяброўства(1-9 кл.)

Кнышава Н.М.

Кнышава Н.М.

25.05

11.00-11.40

Дыскатэка “Ура! Канікулы” (1-9 кл.)

Кнышава Н.М.

Кнышава Н.М.

Адказная за работу ў шосты дзень                    Л.М.Пашкевіч

Намеснік дырэктара па  ВВР                                     І.А. Лявонава

Фотоотчёты можно просмотреть в разделе ФОТОАЛЬБОМЫ


 

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.